Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

 

Mobilní monitoring lidské fyziologie

Přesná data - lepší rozhodnutí - optimální výkon - maximální ochrana

Údaje o lidské fyziologii získané v reálném čase a v přirozeném prostředí, přesné, vypovídající, upozorňující a v profesionální kvalitě.

Equivital je pokročilá lékařská monitorovací technologie v rámci „Internetu věcí“ (IoT), která umožňuje snímat a zaznamenávat různé parametry poskytované lidským tělem na klinické úrovni vypovídající o jeho aktuálním i celkovém psychickém a fyzické stavu. Přenos těchto údajů v reálném čase nabízí jejich okamžitou kontrolu a rychlou reakci na základě jejich vyhodnocení.

Technologická platforma společnosti Equivital byla vyvinuta pro uživatele ve vojenském výcviku, farmaceutickém průmyslu, výzkumu (zdravotnictví, sportu) a pro pracovníky v nebezpečných profesích. Nutností pro každou z těchto oblastí je schopnost porozumět cílovému koncovému uživateli (vojáku, subjektu klinického hodnocení nebo pracovníkovi v nebezpečné profesi) a tomu, jak jejich tělo zvládá a přizpůsobuje se různým požadavkům jejich každodenních činností. Klíčovým cílem je pochopit příčiny a následky chování a poté umožnit změnu, aby došlo k organizačnímu a osobnímu zlepšení. Tyto získané údaje jsou využívány v reálném čase ale i retrospektivně pro lepší posouzení bezpečnosti, výkonu, efektu, pocitu pohody a prospěchu pro uživatele.

√ Monitoring životně důležitých parametrů
√ Klinický výzkum
√ Aktivita a činnost energetických tělesných systémů
√ Spánek a biorytmicita
√ Monitoring termoregulace
√ Výzkum lidské výkonnosti
√ Monitoring parametrů lidského těla, GPS pozice a pozice těla
√ Detekce pádu a poškození těla 

Hlavní oblasti použití monitoringu lidské fyziologie v reálném čase:

 • armáda a bezpečnost
 • záchrana života
 • průmysl
 • stavebnictví
 • sport
 • zdravotní péče
 • farmaceutický průmysl
 • neuromarketing

Jádro technologické platformy Equivital

Senzory

 • Senzorový pás LifeMonitor
  • jednovrstvý, antimikrobiální,
  • prodyšný, pružný a pohodlný,
  • rozměry optimalizované pro ženy i muže, 
  • senzor dechu - rozpínání hrudníku
  • EKG integrované elektrody
 • SEM EQ02 

Vlajkovou lodí systémů je SEM EQ02 ambulantní přijímač tělesných signálů upevněný na těle prostřednictvím pohodlného pásu LifeMonitor, který snímá  pomocí senzorů různé fyziologické parametry v medicínské kvalitě. Získaná data ukládá do své paměti a současně je bezdrátově či prostřednictvím kabelu vysílá dál k analytickému zpracování. Přístroj může být používán jak v klidovém stavu tak v dynamických podmínkách reálného světa.

Zde více o parametr EQ02 SEM


Sledované parametry:
EKG, HR, HRV Poloha těla
Dechová frekvence
Fyziologické indexy
pohody
Teplota kůže 3 D akcelerometr


Vlastnosti SEM LIfemonitor:
 
Nastavitelné alarmy 
a upozornění
LED indikace stavu
 8 GB vnitřní paměť Bluetooth

Senzory dalších výrobců:
Krevní tlak
Saturace krve
kyslíkem
(oxymetr/ 
pletysmograf)
Vnitřní tělesná
teplota
Teplota kůže
na více
místech těla
Galvanická
reakce kůže
GPS

Komunikace

Data z Lifemonitoru (nebo jiných pomocných senzorů, které mohou být integrovány do systému) lze nahrát dodatečně na web, nebo přenášet v reálném čase pomocí integrovaného komunikačního modemu jako je Bluetooth nebo externí komunikací jako je 3G / 4G / WiFi / profesionální rádiová komunikace.

Komunikace


Programové aplikace

Pro zobrazení a analýzu dat v reálném čase nebo retrospektivně (web, mobilní prostředky a PC). Software umožňuje vytvářet vlastní panely, které umožňují organizacím mít zcela specifické systémy pro jejich konkrétní účely, manipulovat a přistupovat přesně k pro ně důležitým datům. Tento princip dle rozvíjí software Equivital Software Suite, který zahrnuje aplikační software a SDK pro Java a Dot net pro integraci dat do informačních systémů třetích stran.

K dispozici jsou aplikace pro následující oblasti:


Databáze Vital.ly

Databáze Vital.ly umožňuje uchovávat a těžit z více typů kontextualizovaných subjektivně a objektivně syrových či odvozených dat. To umožňuje větší porozumění, zpětnou vazbu, modelování a vývoj datové inteligence.