Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Firstbeat Sports pro týmové sporty

Zvýšený výkon týmů díky individuální optimalizaci sportovců

Firstbeat SPORTS Team software je specificky navržen pro profesionální a univerzitní týmové sporty. Neexistuje tak veliký tým, aby jej nemohl sledovát Firstbeat SPORTS Team v reálném čase – až 80 hráčů najednou! SPORTS Team software sleduje srdeční rytmus všech hráčů a tréninkové zatížení v reálném čase a má vynikající nástroje pro analýzu a výsledné hodnotící zprávy - včetně „Zprávy o skupinové tréninkové zátěži“ (Training Effect a TRIMP), které mohou být automaticky generovány a e-mailem zaslány hráčům a jejich trenérům.

Team software může být také použit k provedení 5-minutového Testu rychlé regenerace týmu, stejně jako k podrobné Zprávě o regeneraci během noci - s použitím Bodyguard 2.

Získané informace ze znalosti, jak každý trénink nebo hra ovlivňuje míru regenerace každého hráče, mohou pomoci trenérovi, aby učinil kritické individuální rozhodnutí, pokud jde o intenzitu a povahu tréninku v průběhu dlouhého období sportovního roku.

SPORTS Team v kostce:

  • Real-time monitoring srdečního rytmu
  • Test regenerace
  • Hodnocení tréninkové zátěže
  • Individualizovaný trénink v týmech
  • Podpora v kritických tréninkových rozhodnutích

Více informací o Firstbeat SPORTS analýzách naleznete ZDE: