Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Alive software od Somatic Vision (USA) je průlom v oblasti aplikované psychofyziologie a biofeedback. Trenér dýchání je vynikajícím nástrojem pro řízení a sebekontrolu proměnlivosti srdečního tepu (HRV). Sada animací a her je umožňuje uživateli získat rychle a spolehlivě dovednost autoregulace a to svým vlastním tempem, které mu vyhovuje.
Psychoterapeutům a fyziologům umožňuje hluboký vhled do psychického stavu uživatele.

Alive

Alive

8 týdenní trénink HRV a koherence...

Zřejmě ta nejlepší tréninková a analytická aplikace aplikace na trhu HRV biofeedback. Vhodné pro použití se zařízeními emWave2 od Heartmath či emWave Desktop nebo IOM od Wild Divine.

Více zde
Alive Clinical

Alive Clinical

Klinická verze Alive pro neomezený počet uživatelů. 8 týdenní protistresový kurz. Dvojobrazovková verze. Grafy.

Více zde
Dual Drive Pro - biofeedback hra

Dual Drive Pro - biofeedback hra

Interaktivní automobilové závody s biofedback. Naučte se kontrolovat své emoce ve stavech napětí. Mohou proti sobě závodit až 4 závodníci. Při nedostatku koherence dochází benzín nebo spadne mlha. A ostatní Vám ujedou...je zapotřebí se prodýchat a zklidnit.Interaktivní hra pro až 4 závodníky v automobilech. Jako doplněk k emWave Pro či emWave2.

Více zde
Inner Tube 3 - biofeedback hra - licence

Inner Tube 3 - biofeedback hra - licence

Interaktivní biodfeedback hra pro senzory emWave (HeartMath) či iOM od Somatic Vision. Naučíte se ovládat stres při vzrušujícím objevování podzemí v trojrozměrném pohybu kosmickou lodí.

Více zde
Tropical Heat - biofeedback hra - licence

Tropical Heat - biofeedback hra - lice..

Prohánějte se na vodním akrobatickém skútru po mořských lagunách, provádějte akrobacii, závoďte a objevujte zákoutí ostrovů. Vše doprovázeno HRV biofeedback pro kontrolu emocí a stresu.

Více zde
Particle Editor - prostředí pro biofeedback - licence

Particle Editor - prostředí pro biofee..

Nekonečný svět biofeedback animací a prostředí. Můžete si vytvořit vlastní dynamické prostředí včetně hudby pro HRV biofeddback.

Více zde
Upgrade Alive > Alive Clinical

Upgrade Alive > Alive Clinical

Chcete-li se o sobě dozvědět více či pracovat s klienty

Více zde