Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

 

Nabídka pro skupiny, pracovní (i sportovní) teamy


Informace

Business Peak PerformanceVe skupinovém Workshopu "Zaměřeno na špičkový výkon", se klienti naučí, jak snížit stres a prokazatelným a udržitelným způsobem s ním pracovat. Pomocí  biofeedback  a s použitím různých technik, které snižují napětí a stres, vedoucí k vnitřní rovnováze, prohloubíte pozitivní pocity a harmonii. Informace o stresových situacích vám pomohou k mnoho praktickým krokům, jak využít seminář ve svém životě.

Tyto skupinové workshopy mohou být realizovány ve firmách nebo v klidném prostředí. Minimální počet účastníků je doporučován 5 a maximálně 16.

Prevence se vyplatí

Návratnost investice do prevence je 3/1

Investice do dobrých pracovních  podmínek  zaměstnanců generuje výnosnost alespoň 3:1, World Economic Forum a PricewaterhouseCoopers ve své zprávě "Pracujte na wellness", 2007 str.7. 

Prevence syndromu vyhoření a podpory zdraví je v dnešní době velmi náročná a to jak ve firmě tak i mimo ni. Ale pro dlouhodobý úspěch je nutné na této prevenci intenzívně pracovat. 

Budeme rádi, když vytvoříme nabídku společně s vámi a podle vašich potřeb.