Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Klinická testování s Orann

Řešení pro farmaceutický a zdravotnický průmysl poskytují technologii a služby pro získávání, správu a analýzu subjektivních a objektivních informací o lidské fyziologii v podmínkách reálného světa.

ORANN umožňuje využít síly a hodnoty mobilních dat o člověku - informací pocházejících od skutečných lidí v reálných prostředích - k řízení inteligentnějších, rychlejších a nákladově efektivnějších provozních klinických testů.
Orann systémy zachycují, shromažďují a reportují z různých datových souborů v reálném čase, což umožňuje analýzu prostřednictvím přizpůsobitelných a intuitivních webových, mobilních nebo desktopových uživatelských rozhraní.
 
Společnost Equivital  poskytuje technologii a podpůrné služby, které umožňují objektivní a subjektivní shromažďování dat o člověku v reálném světě bez zásahu nebo zkreslení vlivem prostředí a způsobu sběru dat.  Údaje mohou být centralizovány, analyzovány a interpretovány v reálném čase pro před a postmarketové studie.
 
Orann nabízí:
  • efektivněji řídit složité protokoly a zvýšit shodu výsledků,
  • přesně a rychle profilovat účinky léků a jejich nežádoucích účinků v celém jejich vývojovém cyklu,
  • snížit dopad testování na kontrolované subjekty a jejich zatížení zkušebním monitoringem,
  • rozšířit svůj nábor na studie mezi vzdálenými komunitami a ne rozvíjejících se trzích.