Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

VedaPulse Home - pulzní analýza pro každý den

VedaPulse Home je menší a levnější verze VedaPulse měřící jednotky a klient ji může používat pro vlastní měření a svých blízkých pomocí 5 minutového záznamu EKG.

Vedapulse Home ke stažení zde

VedaPulse Home  může synchronizovat naměřená data s VedaPulse Professional a tudíž odborník může na dálku provést analýzu dat a komunikovat s klientem po telefonu, e-mailu či Skype,

VedaPulse Home umožňuje vytvářet klientské sítě či sítě praktikujících terapeutů a dle požadovaných  rozdílných léčebných přístupů tato sdílená data může hlavní odborník s VedaPulse Professional analyzovat a to za zlomek pořizovací ceny. Výsledky analýzy se pak opět synchronizují s VedaPulse Home a tak je zpřístupní klientovi.

Umožňuje výzkumné a klinické projekty pro sdílení informací a pracuje s velkým počtem klientů

VedaPulse Home obsahuje moduly:

  • Akademická analýza HRV

  • Baevského integrální moduly -- výpočty čtyř hlavních indexů (index morfo-funkčního stavu, úroveň adaptace, Index biologického stárnutí, Index stresu)
  • Atlas
  • Meditace (Biofeedback) – určeno pro každého, pro koho je důležité vizualizovat a vyhodnocovat účinnost různých technik: dechových technik (pranajána, chi-kung), autotrénink, reiki, jóga atd.

  • Hudba srdce - disonance a konsonance srdce, volba hudebních nástrojů - midi soubory
  • „Synchronizace“ – s VedaPulse Professional- zasílání naměřných dat odborníkovi pro kontrolu zdravotního stavu klienta.

Výhody pro praktiky:

  • Terapeuti a odborníci mohou poukázat na měření před a po terapii a mohou tak doložit účinnost terapie.
  • Data se u jednoho klienta mohou sbírat po delší čas a mohou tak pomoci vybrat nejvhodnější terapii s nejlepším účinkem.
  • Terapeuti a lékaři nyní mohou nabídnout komplexní analýzu Vedapulse a za zlomek nákladů tím, že prostě pracují v týmech a synchronizujíi s hlavním odborníkem s VedaPulse Professional.
  • Příležitost úspory peněz pro praktikující tohoto "společného klubu" na nákladech pořizování více profesionálních přístrojů a tak nabídnout více služeb svým klientům tak, aby se zvýšily šance zefektivnit procedury využitím více modalit VedaPulse Professional.