Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Firstbeat - pro rozšířenou cenovou nabídku nás kontaktujte na info(at)coherence.cz

Firstbeat Bodyguard2

Firstbeat Bodyguard2

Záznamník srdečního tepu BodyGuard

Spolehlivé řešení pro záznam srdečního tepu. Firstbeat Technologies vyvinula nový měřicí přístroj pro potřeby zdravotní péče, Well-being a fitness profesionály, na podporu dlouhodobého sledování v Lifestyle Health a Firstbeat Sports.

Více zde
Firstbeat hodnocení životního stylu

Firstbeat hodnocení životního stylu

3-denní měření životního stylu - sonda do Vašeho života a ..

Měření během 2 pracovních dnů a 1 dne odpočinku. Rozbor kvality spánku, míry regenerace, stresových faktorů, fyzické zátěže, spotřeby energie a tuků, sportovní trénovanost... + 1 hodina rozboru analytické zprávy se specialistou přes Skype či u nás v ordinaci. Doporučení změny životního stylu, stanovení cílů, návrh tréninků a životosprávy.

Více zde