Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Programová vybavení pro Trénink a Výzkum (TaV)

Kombinace monitoringu lidské výkonnosti s robustními daty klinické kvality a to vše na světové úrovni.


 

 

Equivital Manager je PC aplikace pro konfiguraci SEM a data management.


 

 

eqView Professional je lokální nebo síťová PC aplikace pro sledování objektů, zobrazování živých dat, trendů a přehrávání zaznamenaných dat.


 

 

Modul aktivity je analytický a zpravodajský modul, který pracuje se srdeční frekvencí, rychlostí dechu a s akcelerometrem pro sledování energetické spotřeby a analýzu aktivit.


 

 

Equivital Qiosk je programové vybavení pro studijní potřeby pro řízení dat a zařízení. Je zvláště vhodný pro studium více subjektů a dat pořízených z více míst více osobami týmu. Nabízí zjednodušené rozhraní pro zajištění bezpečnosti dat a jejich integritu při klinických studiích.  

 

Mobilní aplikace založená na platformě Android, která se používá k prohlížení živých dat z domova. EqView Mobile může také předávat data pomocí Wi-Fi, 3G / 4G apod.
 
Aktuální verze je určena pro zařízení podporující systém Android.
 
 
 

 

 

Software Developers Kit

Equivital ™ má řadu SDK pro snadné použití a které vyhovují pro tvorbu aplikací v různých operačních systémech.

Sady vývojářů softwaru jsou navrženy tak, aby umožňovaly vývojářům všech úrovní vkládat data pořízená technikou Equivital ™ do svých vlastních aplikací a to bez dalších odborných znalostí nebo školení. EQ02 LifeMonitor SDK je jednoduchý a nákladově efektivní způsob integrace dat pořízených prostřednictvím LifeMonitor do aplikačních systémů třetích stran.

Pomocí jednoduchých standardních programovacích technik mohou být všechna data zaznamenaná v SEM integrována do libovolné aplikace .NET nebo Java a to pouhými čtyřmi řádky kódu, včetně streamovaného EKG, akcelerometru, rychlosti dýchání a PPG křivek.

Sada SDK může interpretovat data pořízená online ze SEM a také ze zaznamenaných souborů a  to vysokou rychlostí potřebnou pro analýzu a následné zpracování.

Poznámka: Je vyžadována licence SDK.

Equivital ™ úzce spolupracuje s členy programu partnerských programů společnosti Equivital ™ 


 

pomocí SDK, které pomáhají vyvíjet nová aplikační řešení. To zajišťuje oběma stranám prospěch ze vzájemné podpory a odbornosti.

Například soubor programů Vivosense od společnosti Vivonoetics nabízí intuitivní sadu pro analýzu proměnlivosti srdeční frekvence.