Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Ájurvédské potravní doplňky Bliss Ayurveda

Prvotřídní ájurvédské potravní doplňky Bliss Ayurveda vyrobené v Indii z těch nejlepších surovin, kde každý proces výroby je podroben maximální kontrole a certifikaci. Produkty společnosti Bliss Ayurveda Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně a proto jsou nabízeny v mnoha zemích Evropské Unie a USA.

Produkty mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě což je až 4x více účinných látek než u podobných produktů jiných výrobců.

Holistické (celostní) účinky indické ájurvédy lze popsat Aristotelovým principem, že "Celek je víc než souhrn jeho částí".

Tradiční ájurvédské bylinné a minerální léčebné prostředky se skládají z hlavních účinných komponent jejichž eventuální vedlejší účinky aktivně potlačují další přidané byliny či minerály tak, aby jejich podpůrný efekt pro zdraví byl maximální a zcela na přírodním základě. 

Každý produkt Bliss Ayurveda je synergickou kombinací čtyř skupin bylin, které činí formule tak silnými a účinnými:

  • Hlavní byliny se zaměřují na určitou oblast zdraví nebo poruchy.
  • Podpůrné bylinky zvyšují působení hlavních bylin a minimalizují případné nepohodlí nebo případné vedlejší účinky.
  • Trávicí byliny pomáhají trávit a absorbovat bylinky a základní živiny ve formulích.
  • Biologicky dostupné bylinky pomáhají přenášet výhody ostatních bylin a živin po celém těle. Také odstraňují toxiny a zvyšují vstřebatelnost.

Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jednobylinné produkty.

Ájurvéda, v překladu znamená „nauka o životě", prezentuje nejstarší lékařský systém o zdravého způsobu života. Snaží se proniknout k jádru problému a odhalit skutečnou příčinu. Ájurvéda klade důraz hlavně na prevenci a podporu zdraví za pomoci zdravé stravy, pozitivního myšlení a celkově zdravého životního stylu.

Léčí vždy celou duši, tělo i mysl a považuje člověka za neoddělitelný a vzájemně propojený komplex s využitím přírodních protředků. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti, onemocnění a choroby. Ájurvéda se zaměřuje na dynamické vyvažování životních energií - prán - v těle člověka.

Cíl: dosáhnout stavu rovnováhy, který má za následek přirozeně odolné a dobré zdraví

Potravní doplňky Bliss Ayurveda je možné si prohlédnout a objednat na našem novém e-shop dle GDPR www.ayurmed.store