Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Black Ghost pro průmyslovou bezpečnost

Ghost ISAW zajišťuje průběžné sledování bezpečnosti pracovníků v reálném čase vykonávajích nezbytné ale potenciálně nebezpěčné činnosti v průmyslových zařízeních.

Co je Black Ghost ISAW?

Black Ghost ISAW je systém sledování bezpečnosti, objektivní fyzické i psychické pohody a zdraví v reálném čase, navržený pro použití pracovníky, kteří pracují v náročných, potenciálně nebezpečných a výbušných průmyslových prostředích.

Jak pracuje Black Ghost ISAW?

Black Ghost ISAW využívá data zaslaná prostřednictvím EQ02 LifeMonitoru pro nebezpečná prostředí, který poskytuje v reálném čase informace o fyziologických parametrech pracovníků, jejich bezpečnosti, pohodlí a poloze. Tyto informace jsou zasílány pomocí rádia / Satcom / GSM / GPRS / WiFi a mohou být zobrazovány klíčovými pracovníky v místě nebo pomocí vzdáleného přístupu. Black Ghost ISAW také integruje další relevantní zdroje dat, včetně údajů o životním prostředí, dat senzorů a údajů o měřených subjektech, a poskytuje tak kontextualizované informace o akcích v reálném čase a během analýzy dat. Webová služba Black Ghost ISAW je dostupná prostřednictvím stolních a mobilních zařízení, které zajišťují snadné používání a  přístup v kteroukoli dobu. Webová služba může nabízet zákaznicky upravené zdroje dat a řídicí panely v reálném čase a na základě analýzy podle typu uživatele.

Principy jsou obdobné jako v systému Black Ghost pro armádu

Kde se používá Black Ghost ISAW?

Vysoce konfigurovatelná architektura při nasazení Black Ghost ISAW a využití jiskrově bezpečných senzorů znamenají, že Black Ghost ISAW je vhodný pro nejnáročnější a nejnebezpečnější zařízení např.  plynových či ropných vrtných souprav, v rafineriích petrochemických zpracovatelských závodech, hasičů, pracovníků v dolech či v čele ražení tunelů. Je cenným nástrojem pro monitorování průmyslových pracovníků v reálném čase a jako nástroj, který pomáhá zlepšit bezpečí a pocit pohody jednotlivců.

Přínosy použití Black Ghost ISAW:

  • EQ02 LifeMonitor certifikace IECEx, ATEX, Class 1, Division 1
  • Systém zajišťuje sledování stavu pracovníků v reálném čase s automatickými výstrahami pro indikaci nebezpečných událostí
  • Možnost integrace řízení workflow podle potřeby
  • Místní a vzdálený přístup k informacím o zařízeních v reálném čase s více úrovněmi přístupu účastníků
  • Nasazení v souladu s běžným provozním postupem organizace.

Příslušenství a parametry zde