Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Somatic Vision

Alive - biofeedback kurz proti stresu
Biofeedback akční hry
 

Somatic Vision je americká softwarová společnost, která ve spolupráci s významnými psychologickými analytiky (Yuval Odet) a klinickými praktickými terapeuty za podpory licencí matematicko-analytických postupů měření HRV Biofeedback od Institutu HeartMath, vytváří vynikající a přelomové počítačové hry a minihry, workshopy a animovaná grafická prostředí s biologickou zpětnou vazbou (HRV) a dále tréninkové klinické aplikace pro koučované cvičení získání a udržení koherence, snižování míry stresu a změny emocí. Její metody a produkty využívají hravost a meditační techniky pro zvýšení energie a obnovu sil, spolupráci srdce a mozku pro uvolnění a současné zvýšení pozornosti.

AliveKomplexní školící prostředí (v anglickém jazyce) pro odbourávání stresu a zvyšování koherence. Alive  je koučovaný systém biofeedback audio a video her, workshopů a prostředí, které jsou, se zkušeností psychoterapeutů, navrženy tak, aby naučily používat sílu vaší mysli k potlačení stresu a pomáhaly k lepšímu duševnímu výkonu doma, ve škole, a v práci. Abychom dosáhli cílů rychleji, Alive poskytuje více než pouze robustní Sadu specializovaného softwaru.

Somatic Vision - spolupracuje s významnými výrobci HRV Biofeedback technologií jako je Heartmath.

"Alive kombinuje jedinečně vyvinuté psychologické tréninkové techniky s nejmodernějšími biofeedback technologiemi" 

Yuval Oded, PhD (c)
 
emWave2 (HeartMath)  emWave Pro (HeartMath) IOM (Wild Divine)
emWave2 emWave DongleemWave Desktop IOM

Najdete zde silné analytické, koučovací a tréninkové nástroje jako je Alive a Alive Clinical.

Alive grafy Alive - učitel dechu
Alive Clinical Graph
 
Cvičení dechu
Alive - biofeedback hry jako automobilové závody Dual Drive  Pro    Tropical Heat - závody a akrobacie na vodních skútrech v tropickém ráji
Dual Drive
Particle Editor - téměř nekonečné sady miniher, které si můžete upravit dle své představivosti Sci- fi 3D závody v tunelech Inner Tube
Inner Tube

 

Zde můžete shlédnout videa o aplikacích Somatic Vision.