Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

HeartMath technologie

HeartMath technologie slouží k průběžnému tréninku změny průběhu srdečního rytmu a to za účelem zvýšení koherence; vědecky měřitelného stavu charakterizovaného zvýšeným pořádkem a harmonií psychologických a fyziologických procesů. emWave technologie shromažďuje data prostřednictvím snímače tepových pulsů a překládá informace Vašich srdečních rytmů do snadno pochopitelné grafické podoby v počítači anebo jednoduše sledovat světelné ukazatele na přenosném osobním emWave2 zařízení. Součástí software je grafické sledování existence a průběhu koherentního stavu, celkové akumulace koherence. Dále jsou zde animace a prostředí aktivně ovládaná prostřednictvím HRV bifeedback. Metronom dechu je součástí jednoho režimu vlastního přístroje emWave2. Senzory emWave2 jsou využitelné i pro produkty Somatic Vision.

Inner Balance Bluetooth

Inner Balance Bluetooth

Trenér koherence pro iOS a Android. Senzor tepu s Bluetooth. Aplikace ke stažení na Apple Store a Google Play. Další odzkoušené aplikace pro Android: EliteHRV, Kubios app, iFeel Labs.

Více zde
emWave2 - koksová barva

emWave2 - koksová barva

emWave2 technologie je inovativním přístupem sloužícím ke zlepšení a usnadnění růstu vašeho osobního wellness. Je založený na tréninku změny průběhu srdečního rytmu a to za účelem zvýšení koherence; vědecky měřitelného stavu charakterizovaného zvýšeným pořádkem a harmonií psychologických a fyziologických procesů. emWave technologie shromažďuje da..

Více zde
emWave Pro

emWave Pro

emWave PRO je vědecky ověřený počítačový systém, který vás naučí techniky, které vám pomohou uvést se do optimálního stavu, ve kterém srdce, mysl a emoce spolupracují synchronně a vyváženě. Toho je dosaženo pomocí patentovaného postupu, který zobrazuje vzorce srdečního rytmu (periodický průběh srdečního tepu ) v reálném čase a ukazuje, kdy jste v..

Více zde
Náušní sensor tepu - pletysmograf

Náušní sensor tepu - pletysmograf

Náhradní sensor pro měření tepu na ucho. Pletysmograf pro emWave2 a emWave PRO.

Více zde
Pouzdro na emWave2 - imitace kůže

Pouzdro na emWave2 - imitace kůže

Chrání Vašeho trenéra koherence emWave2 na cestách, v práci i při sportu!

Více zde