Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Inner Balance - osobní trenér proti stresu


 

HeartMath Technologie, která převrací tzv. techno-stres pomocí Inner Balance™  aplikace pro iOS a Android - od světového lídra ve vědecky podložených řešeních stresu.

Stejná chytrá mobilní zařízení, která jsou zdrojem těžko zvladatelného stresu jejich majitelů – přemírou emailů, nedostatečné baterie, telefonních hovorů v nevhodném čase, SMS a MMS, mohou nyní pomoci dosáhnout emocionální rovnováhy a to přímo v dlani – autor HeartMath nazývá novou aplikaci Inner Balance™.

Nová aplikace Inner Balance je posledním nástrojem pro snížení stresu od HeartMath, přední světové společnosti v oblasti výzkumu a léčení stresu v osobním wellness po více jak 20 let, pomáhající lidem převzít zodpovědnost za svůj vlastní pocit pohody použitím síly srdce a jejich chytrých zařízení. V dnešní době, kdy technologie mohou přinést jak mnoho stresu tak současně i obohatit, vývojoví pracovníci HeartMath přinesli vzácné ovoce - v poskytnutí inovativního řešení lidem pro změnu jejich emocí a získání osobní vnitřní rovnováhy s využitím nejmodernějších technologií. 

Pro mnohé není překvapením, že intenzivní využívání technologií, včetně počítačů a mobilních zařízení, v minulosti a ještě v nedávné době bylo spojeno s nepříznivou nerovnováhou emocí jako je zvýšený stres, poruchy spánku a depresivní symptomy např. návykové chování.

Inner Balance může osvobodit lidi tím, že je uvolní ze sevření stresu a přemůže jej u jeho vlastního zdroje, kde nerovnováha vzniká.

HeartMath dodává na trh dvě verze Inner Balance:

Inner Balance Lightning pro iOS s připojením konektorem Lightning Inner Balance Lightning
 

Inner Balance Bluetooth pro iOS a Android s připojením prostřednictvím Bluetooth

Inner Balance Bluettoth

 


Uživate aplikace Inner Balance označí své aktuální pocity. Aplikace poskytuje jedinečné metronomy dýchání, které pomáhají uživateli zklidnit mysl a přesunout pozornost do srdce. Aplikace pracuje výhradně s unikátním periferním zařízením, HeartMath Senzorem Lightning pro iOS či Bluetooth pro iOS i Android, což je profesionální pletysmograf  pro snímání srdečního tepu. Po připojení k přístroji či po spárování s přístrojem jednoduše nasadíte snímač na ušní lalůček a získáte okamžitý a spolehlivý záznam srdečního rytmu na profesionální úrovni.

Poznámka: neplést si s aplikacemi k zakoupení na Apple Store či Google Play, kde měření probíhá nepřesně pomocí využití zabudovaného světla na mobilním zařízení.

Aplikace přináší mnoho funkcí z tak populární a oceněné emWave ® Technologie do mobilního zařízení, včetně zpětné vazby v reálném čase, takže uživatel může měřit své emoce. Inner Balance nabízí vysoce specializovanou techniku přeorientování emocí ​​vyvinutou HeartMath, která uvede uživatele zpět do rovnováhy.

Uživatelsky přívětivé grafické rozhraní zobrazí uživatelí míru koherence srdečního rytmu - tzv. koherenci HRV (variability srdeční frekvence). Zpětná vazba HRV koherence je sofistikovaným pozorováním emocionálních stavů. Studie ukazují, že když v koherentním stavu, je emocionální a duševní stav revitalizován a imunitní a hormonální rovnováha zlepšena.

I když existuje mnoho aplikací pro měření tepové frekvence a jsou k dispozici, HRV koherence je velmi citlivým a vyspělým měřením změn srdečního rytmu tep po tepu a lépe odráží emocionální výkyvy než jakákoli další aplikace.

Inner Balance nabízí:

  • vysoce specializovanou techniku posunutí se ze stavu distresu do více žádoucích emočních stavů,
  • cíle, které mají pomoci dosáhnout nových hladin vnitřní rovnováhy,
  • historii všech relací,
  • pokrok sledován v průběhu času,
  • žurnál pro sledování pocitů a zážitků, které přispěly k různým výsledkům relací,
  • odměny za dosažení a udržení se po delší dobu ve střední a vysoké koherenci a rovnováze,
  • HeartCloud - cloudový účet a prostředí, které umožňuje sledování pokroku v tréninku koherence klientů. Výhoda pro profesionální kouče. Dále umožňuje mít na jednom místě všechna měření a jejich hodnocení a to ze všech zařízení HeartMath (emWave Pro, emWave2, Inner Balance).


Inner Balance pomáhá uživatelům nahradit archaické reakce na stres větší vnitřní rovnováhou a hlubším pocitem klidu při vystavení se stresovým situacím. Tak jako s osobním trenérem po boku, může aplikace pomoci uživatelům rozpoznat, kdy úspěšně posunuli své srdeční rytmy a emoce. Pro ty, kteří chtějí proniknout ještě hlouběji, Inner Balance nabízí jedinečné "ohodnoť sám sebe" funkce, včetně pokročilého zobrazení a grafů, které poskytují podrobnější pohled na měnící se srdeční rytmus a množství času stráveného v" zóně koherence."
 

Dnešní pokrok v technologii nabízí mnoho možností pro zlepšení vlastního zdraví. Dalo by se říci, že HeartMath Inner Balance technologie poskytuje jakýsi druh tech-feng shui - moderního prolínání vědy, techniky a školení, které v kombinaci vytváří vysoce efektivní způsob snížení stresu a zvýšení harmonie a vnitřní rovnováhy.

Vyrobeno pro iOS verze 9.0 a vyšší a Android verze 5.0 a novější.

Zde můžete porovnat jednotlivé technologie HeartMath: