Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

VedaPulse - Nejkratší cesta do světa pulzní analýzy

VedaPulse je sada hardwaru a programového vybavení pro počítačové zpracování analýzy srdečního pulzu a vytváření individuálních rehabilitačních programů založených na přírodní medicíně.
VedaPulse umožňuje zvládnout analýzu pulzu v co nejkratší době a uvést ji do léčitelské a rehabilitační praxe.
Pro použití systému je potřebné buď základní lékařské vzdělání, anebo některé ájurvédské znalosti či znalosti jakéhokoli jiného tradičního zdravotnického systému (reflexologie, bylinné terapie, dietní terapie, homeopatie a další).
 VedaPulse Professional Basic

VedaPulse Professional Basic

Základní sestava pro specialisty a vedoucí léčebných skupin

VedaPulse je inovativní sada hardwaru a programového vybavení pro počítačové provádění analýzy srdečního pulzu a vytváření individuálních rehabilitačních programů založených na přírodní medicíně a měření HRV.

Více zde
Rozšiřující expertní moduly pro VP Professional

Rozšiřující expertní moduly pro VP Pro..

Osobní řešení pro specialisty

Rozšiřující programové moduly umožňují specialistům zpřesnit jejich diagnostiku a následné tradiční léčebné postupy či rehabilitační doporučení v oblasti životního stylu, diety, potravních doplňků či cvičení.

Více zde
Rozšiřující expertní moduly - další

Rozšiřující expertní moduly - další

Další důležité expertní moduly

Trénink meditace, reflexologie pro maséry, hirudoterapie, kvantová terapie studeným laserem, biorytmy dle TCM i ájurvedy, hudba srdce, léčba vysokofrekvenčním elektromagnetickým polem...

Více zde