Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)coherence.cz

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Rozšiřující expertní moduly - další

Trénink meditace, reflexologie pro maséry, hirudoterapie, kvantová terapie studeným laserem, biorytmy dle TCM i ájurvedy, hudba srdce, léčba vysokofrekvenčním elektromagnetickým polem...

   Běžná cena: 11.827,- Kč včetně DPH

11.827,- Kč
Koupit
Kliknutím na obrázek ho zvětšíte

 Cena je za každý modul zvlášť tj. 11827,- Kč s 21% DPH (cca. 9774 Kč pro neplátce DPH). 

  •  Hudba srdce
Převádí srdeční rytmus do melodie. Analýza vyváženosti konsonance / disonance a entropie (chaosu / harmonie).
  •  Biorytmy
Synchronizace vnitřních a vnějších biorytmů na základě TCM ("Zi Wu Liu Zhu" a "Ling Gui Ba Fa") nebo ájurvédských algoritmů (cirkadiánních rytmů).
  •  Kvantová fyzioterapie
Individuální fyzioterapeutická doporučení pro kvantovou léčbu studeným laserem VedaQuantum či Rikta na základě vyhodnocení VedaPulse.
  • Masáž nohou (reflexologie)
Tradiční čínská masáž reflexních zón na chodidle.
  •  Meditace (Biofeedback)
Určené pro probuzení vnitřních rezerv klienta pomocí dechových cvičení (qigong, pranayama event. koherence). Chaos&Harmony, Bicycle Race, Inner Reserves)
  • Hirudoterapie
Toto programové rozšíření je navrženo tak, aby vytvořilo personifikovaný program pro práci s konkrétními biologicky aktivními body pacienta pomocí různých postupů Rakta Moksha. (pijavice lékařská)
  •  EHF terapie (Extra vysoké frekvence)
Umožňuje tvorbu individuálních předpisů pro léčbu pomocí vysokofrekvenčních elektromagnetických polí (EHF), prevenci a zlepšení zdraví s patřičným ohledem na konstituci pacienta. Elektronická homeopatie.