Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)coherence.cz

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Prvotřídní ájurvédské potravní doplňky Bliss Ayurveda vyrobené v Indii z těch nejlepších surovin, kde každý proces výroby je podroben maximální kontrole a certifikaci. Produkty společnosti Bliss Ayurveda Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně a proto jsou nabízeny v mnoha zemích Evropské Unie a USA.

Produkty Bliss Ayurveda jsou kombinacemi čistě přírodních pečlivě vybraných tradičních ájurvédských bylin, extraktů bylin a minerálů a to zcela bez vedlejších účinků.

Každý produkt Bliss Ayurveda je synergickou kombinací čtyř skupin bylin, které činí formule tak silnými a účinnými.

Hlavní byliny se zaměřují na určitou oblast zdraví nebo poruchy.

Podpůrné bylinky zvyšují působení hlavních bylin a minimalizují případné nepohodlí nebo eventuální vedlejší účinky.

Trávicí byliny pomáhají trávit a absorbovat bylinky a základní živiny ve formulích.

Biologicky dostupné bylinky pomáhají přenášet výhody ostatních bylin a živin po celém těle. Také odstraňují toxiny a zvyšují vstřebatelnost.

Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jednobylinné produkty.GLUCOGARD

GLUCOGARD

Hladina cukru v krvi

Unikátní doplněk stravy pro podporu zdravé hladiny cukru v krvi. GLUCOGARD je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Pro dosažení nejlepších a dlouhodobých účinků se doporučuje užívat přípravek minimálně 3 měsíce.

Více zde
URIHEALTH

URIHEALTH

Zdraví močových cest a močového ústrojí

URIHEALTH je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ajurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Užívejte 1-2 tablety 2x denně s větším množstvím vody. Při nákaze močových cest (UTI) a pocitech pálení při močení užívejte 2 tablety 2x denně po jídle vždy s dostatečným množstvím vody po dobu 1 měsíce. Při ledvinových kamenech, užívejte..

Více zde
LYMPHOCARE

LYMPHOCARE

Celková obrana organismu

Přírodní anti-infektivum, rekonvalescence a posílení organizmu, lymfatické a endokrinní problémy. LYMPHOCARE je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Užívejte 2 tablety dvakrát denně s teplou vodou. Před lékařským zákrokem užívejte 2 týdny a po zákroku zhruba 2 měsíce pro dokonalé zotav..

Více zde
BLISSFUL MEN

BLISSFUL MEN

Růst svalů, produkce testosteronu, erekce a mužská vitalita

BLISSFUL MEN je čistě přírodní kombinace bylinných extraktů zcela bez vedlejších účinků. Dlouhodobě udržuje sexuální kondici muže, ideální užívání 3 měsíce. Vhodný také pro seniory. Posiluje imunitu, zvyšuje energii a sexuální prožitek a také snižuje stres.

Více zde
LIVOBLISS

LIVOBLISS

Správná funkce jater

Bylinný doplněk stravy pro podporu zdraví a správnou funkci jater LIVOBLISS je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Užívejte 1-2 tablety 2 x denně s teplou vodou po jídle a to po dobu 1-2 měsíců pro optimální výsledky. Nebo můžete úžívat 1 tabletu 2 x denně po dobu jednoho měsíce j..

Více zde
TRIPHALA MAX

TRIPHALA MAX

Normální činnost trávicí soustavy a střev

Normální činnost trávicí soustavy a střev, zdravé trávení a zažívání. TRIPHALA MAX je bezpečné, nenávykové a mírné projímadlo. Jedná o čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Pro dosažení nejlepších a dlouhodobých účinnků se doporučuje užívat přípravek dlouhodobě.

Více zde
PEACEFUL MIND

PEACEFUL MIND

Stres a napětí, podpora mysli a uvolnění

Pozitvně ovlivňuje stres a napětí, podporuje mysl, uvolnění a relaxaci. PEACEFUL MIND je bylinný doplněk stravy. Jedná se o čistě přírodní kombinaci extraktů z tradičních ájurvédských bylin zcela bez vedlejších účinků. Pro nejlepší účinky doporučujeme užívat 1 tabletu 2 x denně po dobu 2-3 měsíců. Při velmi negativních stavech mysli a stresu, ..

Více zde
GUGGUL MAX

GUGGUL MAX

Detoxikace organismu a spalovač tuku

Bylinný doplněk stravy pro přirozenou detoxikaci organismu a jako spalovač tuku. GUGGUL MAX je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Užívejte 2 tablety vždy večer po jídle, nejlépe s teplou vodou po dobu 2-3 měsíců. Organismus je potřeba důkladně vyčistit (detoxikovat) a snížit překysele..

Více zde
EASY MOVE

EASY MOVE

Klouby, svaly a šlachy

Unikátní přípravek pro péči o klouby, svaly a šlachy. EASY MOVE je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Pro dosažení nejlepších a dlouhodobých účinků se doporučuje užívat přípravek minimálně 3 měsíce.

Více zde
ALLERFLU GARD

ALLERFLU GARD

Podpora imunity a zdraví při nastydnutí

Pro podporu imunity a zdraví v období zvýšeného výskytu nastydnutí. ALLERFLU GARD je čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ajurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků. Užívejte 2 tablety dvakrát denně s teplou vodou po jídle a to po dobu 4-6 týdnů jako preventivní prostředek nebo pro zmírnění potíží. Jakmile nastydnutí nebo sezónní..

Více zde