Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Dual Drive Pro - biofeedback hra

Interaktivní automobilové závody s biofedback. Naučte se kontrolovat své emoce ve stavech napětí. Mohou proti sobě závodit až 4 závodníci. Při nedostatku koherence dochází benzín nebo spadne mlha. A ostatní Vám ujedou...je zapotřebí se prodýchat a zklidnit.Interaktivní hra pro až 4 závodníky v automobilech. Jako doplněk k emWave Pro či emWave2.

   Běžná cena: 4.800,- Kč včetně DPH

3.240,- Kč
Koupit
Kliknutím na obrázek ho zvětšíte

Spusťte motory a udržte se na závodní dráze s Dual Drive Pro. Revoluční hra se závodními auty posílená Vašimi vyrovnanými rytmy srdce a vnitřní harmonií (koherencí). Závodíte napříč aztéckou bažinou, ztratíte se v poušti a dalšími závody se naučíte soustředit se na úkol a to při udržení a rozvíjení fyziologické a emoční rovnováhy v náročných situacích.

Můžete závodit s počítačem či až se 3 závodníky na síti.  Ve stresu zabloudíte ve tmě či mlze, při nízké kumulativní koherenci Vám dojde benzín. Musíte se naučit se zbavit stresu a dostat se do stavu koherence, jinak nemáte šanci na vítězství. Naučte se relaxovat i v emocionálně vypjatých situacích.  

 Spolupracuje s emWave2 či emWave Pro.

Dual Drive je novým druhem hry se závodními auty. Relaxujte pro vítěztví! Během hry používejte dech k řízení míry stresu. Prověřený nástroj pro zvýšení výkonnosti a snížení stresu a to formou zábavné hry.

Proč Dual Drive?

Zlepšuje výkonnost ve škole, ve sportu a při práci. Dospělí se učí zůstat uvolněnými i v náročných situacích. Děti se učí jak relaxovat zatímco hrají video hru.

 Videa naleznete zde