Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)hrv-clinic.eu

 


bližší kontakt ZDE

 
 

HRV a Systém HeartMath pro odborníky a specialisty

Soubor čtyř odborných seminářů, které seznámí s terminologií a principy proměnlivosti srdečního tepu (HRV), s termínem srdeční koherence a jejich vzájemným vztahem. Popíše fyziologii HRV v souvislosti s autonomním nervovým systémem, fyziologii srdeční koherence, spolupráce srdce a mozku a řídící roli srdce v tomto tandemu. Dále se účastníci dozví o vazbách mezi emocemi, myšlenkami, fyzickým tělem a jeho dispozicemi a HRV, patentované techniky HeartMath pro kontrolu emocí a stresu, diagnostiku pomocí HRV, diagnostické protokoly a HearMath intervence (zákroky), HRV a holistická léčba...

   Běžná cena: 18.924,- Kč včetně DPH

18.924,- Kč
Koupit
Kliknutím na obrázek ho zvětšíte

HRV a systém HeartMath pro odborníky a specialisty

Soubor čtyř odborných seminářů, které seznámí s terminologií a principy proměnlivosti srdečního tepu (HRV), s termínem srdeční koherence a jejich vzájemným vztahem. Popíše fyziologii HRV v souvislosti s autonomním nervovým systémem, fyziologii srdeční koherence, spolupráce srdce a mozku a řídící roli srdce v tomto tandemu. Dále se účastníci dozví o vazbách mezi emocemi, myšlenkami, fyzickým tělem a jeho dispozicemi a HRV, patentované techniky HeartMath pro kontrolu emocí a stresu, diagnostiku pomocí HRV, diagnostické protokoly a HearMath intervence (zákroky), HRV a holistická léčba...