Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)coherence.cz

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Inner Balance Lightning

Trenér koherence pro iOS (iPhone, iPad, iPod). Interface se senzorem tepu. Aplikace ke stažení na Apple Store či iTunes store.

   Běžná cena: 5.600,- Kč včetně DPH

4.500,- Kč
Koupit
  • Kompatibilita:
  • iPhone 7, 6, 6Edge, 5, 5S, 5C
  • iPad 4, Air a Mini;
  • iPod Touch 5
Kliknutím na obrázek ho zvětšíte
Srdce v krabici

Věda za Inner Balance

Technologie Inner Balance analyzuje náš srdeční rytmus měřením proměnlivosti srdeční frekvence (HRV-Heart Rate Variability) a ukazuje, jak emoční stavy ovlivňují náš nervový systém. HRV nabízí jedinečný pohled na kvalitu komunikace mezi srdcem a mozkem, která přímo ovlivňuje, jak se cítíme a konáme.

Technologie Inner Balance nás učí si vytvářet vysoce efektivní fyziologický stav nazývaný HRV koherencí, která nám pomáhá zvýšit emoční vyrovnanost a jasnější uvažování. Trénink srdeční koherence bývá spojován s mnoha přínosy pro zdraví a osobní výkon a je doporučován zdravotními odborníky po celém světě.

Několika minutami každodenního cvičení srdeční koherence redukujeme stres a chráníme se před jeho negativním vlivem, přetížením, únavou a vyčerpáním, narušením spánku, úzkostí a vyčerpáním.

HeartMath je průkopníkem v oblasti výzkumu HRV a seberegulace po více než 25 let.

Bylo publikováno více než 250 nezávislých studií o HeartMath technologiích a metodologiích.

Aplikace ke stažení:

Apple Store

Meet Ellen from HeartMath on Vimeo.