Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)coherence.cz

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Firstbeat hodnocení životního stylu

Měření během 2 pracovních dnů a 1 dne odpočinku. Rozbor kvality spánku, míry regenerace, stresových faktorů, fyzické zátěže, spotřeby energie a tuků, sportovní trénovanost... + 1 hodina rozboru analytické zprávy se specialistou přes Skype či u nás v ordinaci. Doporučení změny životního stylu, stanovení cílů, návrh tréninků a životosprávy.

   Běžná cena: 5.500,- Kč včetně DPH

4.990,- Kč
Koupit
Kliknutím na obrázek ho zvětšíte

Obnovujete dostatečně své síly?

Obsahují vaše pracovní dny přestávky?

Vynakládáte dostatek fyzické energie?

Citíte se přetíženi?

Dlouhotrvající stres bez pravidelné a dostatečné regenerace oslabuje obranyschopnost organismu a zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a civilizačních chorob. Firstbeat analýza vám ukáže období vaší dostatečné regenerace a zvýrazní období stresu při práci i v průběhu volného času. Dokonce i malé změny mohou výrazně zlepšit to, jak se cítíte!

Mozková kapacita klesá o 40% již po pěti nocích špatného spánku. Důsledky nedostatku spánku můžete pocítit v mnoha oblastech: v práci, během volného času a fyziologicky na svém těle. Dlouhodobá nespavost zvyšuje riziko mnoha chorob a snižuje bezpečnost práce. Firstbeat Lifestyle analýza vám pomůže vyhodnocovat kvalitu a dostatek vašeho spánku a pomůže hledat řešení pro lepší regeneraci.

Každé cvičení zvyšující tělesnou aktivitu je investice do vaší budoucnosti - dobré kondice může zvýšit funkční kvalitu vašeho života až o 20 let! Vyhodnocení Firstbeat Lifestyle vám posoudí, jestli jste fyzicky dostatečně aktivní, a zdali vaše fyzická aktivita je natolik intenzivní, aby poskytovat pozitivní zdravotní účinky a zlepšení vaší fyzické kondice. Kromě posouzení fyzické kondice vám doporučí, jak máte optimálně začít používat individuální tréninkový program.

Cílem Firstbeat wellness služeb je podpora individuální pohody a harmonie. Pochopení jedinečné životní situace každého klienta a odborná interpretace výsledků měření, umožňuje odborníkům vést velmi konkrétní a osobní kroky. To je velmi užitečné při motivaci klienta ke změně svého životního stylu. Cílem je najít nejvhodnější způsoby jak zvládat stres a to pro každého jedince, být fyzicky aktivní a obnovit regenerační schopnosti. Efektivní zvládání stresu a přiměřená fyzická aktivita nastartují nové osobní návyky!

Hlavní přednosti:

  • Objektivní nástroj na hodnocení lidské fyziologie založený na vědeckých metodách Firstbeat
  • Cíle, životní styl, kvalita spánku a odpočinku, stresové situace, deník, fyzické a emoční zatížení, spotřeba energie, efekt tréninku, sledování časového vývoje
  • Cílený obraz skutečné klientovy životní situace
  • Základní informace pro souhrnné závěry a plánování dalších kroků
  • Efektivní nástroj pro sledování a demonstraci vlivu změn v životním stylu

Více informací zde: