Obchodní podmínky
 
Koherence

Coherence (koherence) - (z lat. co-haereo, držím pohromadě) znamená soudržnost, ať už fyzickou nebo logickou.Coherence

Srdeční koherence je stavem, při kterém dochází k souladu mezi srdcem, mozkem a autonomním nervovým systémem a tím dochází k pozitivním  změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.

Koherence je stavem, při kterém dochází zároveň k relaxaci, tak především revitalizaci lidského organismu. V koherentním stavu dosahujeme  trvalé aktivizace pozitivních pocitů a navracíme se k pozitivnímu přístupu k životu.

Koherentní živý systém neplýtvá energií, protože jeho části jsou vnitřně synchronizované.

V organizacích - zvýšení koherence umožňuje vznik nových úrovní tvořivosti, spolupráce, produktivity a kvality na všech úrovních.

Více o HRV a srdeční koherenci v článku:

Odolnost, svět emocí a koherence.

Kontakty

Tel.: +420 606 512 067
E-mail: info(at)coherence.cz

 


bližší kontakt ZDE

 
 

Cena Veda Brahma 2017 pro Vedapulse

[Datum zveřejnění: 2017-04-11]

Vedapulse

Asociace ájurvédských profesionálů Severní Ameriky (AAPNA) udělila cenu za Excelenci expertnímu systému pulzové diagnostiky Vedapulse. Jeho autorovi, MUDr. Olegu Sorokinovi, byla udělena cena Veda Brahma za vynikající vědecký vynález v oblasti ájurvédy a védských věd.

MUDr. Sorokinovi bude cena předána v rámci 21. Mezinárodního sympozia MAHARISHI AYUR-VEDA / AYURVEDA & PSYCHOLOGY28 – 30 duben, 2017, Maharishi University of Management, Fairfield, Iowa, USA.

Sympozia se zúčastní takové osobnosti jako jsou Dr. Vasant Lad, Dr. Shekhar Annambhotla, Dr. Robert Schneider. Dr. Sorokin bude vést přednášku na téma: Variabilita srdečního tepu - další krok ve vývoji pulzové analýzy v Tradiční medicíne a ájurvédě.

 
 
Co je Vedapulse?

Vedapulse je expertní systém, který umožňuje zdravotním poradcům provést expresní test funkčního stavu organismu, hodnotí úroveň stresu a poskytují individuální doporučení pro rehabilitaci, včetně stravy, potravinových doplňků, aromaterapie, bylinky a nápravu životního stylu.
 
Vědecké pozadí Vedapulse
Vedapulse spojuje výdobytky moderní vědy se znalostí v tradiční medicíně, stává se nástrojem pro funkční analýzu stavu a pro tvorbu rehabilitačních doporučení. Činnost zařízení je založena na záznamu EKG signálu. Zaznamenaný signál je vyhodnocen metodou analýzy variability srdeční frekvence. Tato metoda analýzy srdeční frekvence se doporučuje Evropskou kardiologickou společností a Severoamerickou společností pro stimulaci a elektrofyziologii.